لباس های شب معمولا بی هدف، به رنگ های مختلف نیستند. در حقیقت، رنگ های مختلف معانی متفاوتی دارند. بهترین رنگ‌هایی که برای لباس شب میتوانید استفاده کنید قرمز، آبی، صورتی، سرخابی، بنفش و سفید است.
پوشیدن رنگ مشکی به شما وقار و جذابیت می دهد و شما را اعجاب آور می‌کند و تزئیناتی خاص، از قبیل توری روی دامن، گل های تیره روی لباس و حتی یک شال منحصر به فرد، رنگ سیاه را برجسته تر می کند.
پوشیدن لباس سفید سلیقه ای ناب و احساسی خالص را نشان می دهد.

سفید سلیقه ای ناب و احساسی خالص را نشان می دهد. به همین دلیل است که لباس عروس سفید است. لباسی سفید، با وسایل براق روی آن، به شما جذبه خاصی می دهد.
پوشیدن لباس قرمز به معنای شور و اشتیاق است. قرمز به معنای شور و اشتیاق است.یک لباس شب زیبای قرمز رنگ، تمام شب را روشن می کند. لباس های قرمز چین دار، از میزان تندی و غلظت رنگ قرمز می کاهد.
انتخاب لباس های رنگارنگ و گلدار معمولا باعث شادی می شوند. این نوع لباس ها معمولا باعث شادی هستند. چین، نوار، پولک و تکه دوزی این لباس ها را زیباتر می کند.

کیف و کفش
برای مجالس یک کیف چرم و یا مخمل نیز به همراه داشته باشید، مروارید، یاقوت کبود، زمرد، الماس و جواهرات بدل گزینه های خوبی برای جواهرآلات هستند. یک کیف نرم چرمی و یا مخملی نیز به همراه داشته باشید.
رنگ کفش و صندل تان را با لباس شب خود ست کنید. یک جفت کفش پاشنه بلند براق شما را با لباس شبی که به تن دارید، زیباتر می‌‌کند. اگر می خواهید سندل جلو باز (لاانگشتی) بپوشید، حتما ناخن های پای خود را قبل از آن پدیکور کنید.

نکات مهم
اگر نسبتا کوتاه قد هستید، لباس متوسط و یا بالای کمر بپوشید تا اندامتان را بهتر نشان دهد. دامن پف دار و شانه ها و آستین های اپل دار نپوشید. لباس کمر کوتاه شما را بلند قد و لاغرتر نشان می دهد.

لباس طبق فرم بدن
زن های بلند قد می توانند همه نوع لباسی که قد بلند آنها را بهتر نشان دهد، بپوشند. لباس هایی به شکل حوری دریایی، برای شما گزینه مناسبی است و با آن زیباتر به نظر می رسید.
خانم هایی که اندام درشت تری دارند، بهتر است لباس راسته با کت توری نازک و سبک بپوشند و از طرح های پیچیده در کمر، گردن و انتهای لباس استفاده نکنند.

اندازه لباس
لباس شب اگر بلند باشد خیلی بهتر است و بیشتر لباس شب ها بلند و آستین دار هستند، جنس لباس شب معمولا گیپور، دانتل، لمه و برخی از آن ها پنل دار هستند و استایل شیکی به خانم ها میبخشند.

نکات مهم در انتخاب لباس مجلسی نه
لباس مجلسی یا لباس شب به لباسی گفته می‌شود که در مهمانی‌های رسمی و نیمه رسمی پوشیده می‌شود. با نکات مهم درباره انتخاب لباس مجلسی آشنا شوید.

لباس مجلسی یا لباس شب
لباس مجلسی یا لباس شب در محافل مختلفی مانند جشن عروسی، مهمانی‌های رسمی کاری، شام دوستانه، جشن تولد و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افراد همیشه دوست دارند در مهمانی‌ها و مراسم رسمی و غیر رسمی به بهترین شکل ممکن ظاهر شوند و دیگران را تحت تاثیر قرار دهند. برای رسیدن به این هدف، انتخاب و خرید کفش و لباس مناسب، گاهی یک کار پراسترس و طاقت‌فرسا محسوب می‌شود.
بعضی خانم‌ها لباس‌های سنتی و کلاسیک را خریداری می‌کنند در حالی که بعضی دیگر سعی دارند آخرین مد روز را خریداری کرده و به اصطلاح از مد عقب نیفتند!

در این میان گاهی افراد آن‌قدر درگیر مد می‌شوند که فراموش می‌کنند به اندام، سن و جایگاه اجتماعی خود توجه کنند.

مد چادر نه

همان طور که در باره لباس شب و مجلسی مد های مختلفی وجود دارد روز به روز تنوع بیشتری در صنعت تولید چادر مشکی و مجلسی با تزئینات مختلف و . وجود دارد. خرید چادر مشکی خانه حجاب صدف نیز میتواند به شما برای ب روز بودن در انتخاب چادر خود کمک کند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازسازی خانه تاسو کتاب فوايد کتابخواني پکیج برقی گرین پروژه، ارائه دهنده خدمات دانشجویی عرضه کتابها و محصولات دیجیتالی دانلود رایگان بهترین پکیج های اموزشی فروشگاه اینترنتی دیجی نلا